O nás

Gravier v České republice

Je nám ctí, že můžeme francouzskou kosmetiku a úklidové prostředky představit zákazníkům v České republice. Značka Laboratoire Gravier je ve Francii váženým pojmem a oblíbenou volbou zákazníků a my věříme, že si ji oblíbíte i Vy.

Níže si můžete přečíst stručnou historii této francouzské značky:

Zrod odpovědného projektu

Jean Gravier založil Laboratoire Gravier před více než 45 lety v zemědělské oblasti v jižní Francii s cílem pomoci všem žít lépe tím, že spojí lidi s planetou. V roce 1975 laboratoř otevřela své první výrobní linky s myšlenkou zpřístupnit produkty z místních ekologických farem co největšímu počtu lidí.

Jako průkopník v oblasti ekologické výroby se laboratoř podílela na společném tvorbě prvních ekologických specifikací pro kosmetiku a čisticí prostředky ve Francii - ty byly vydány v 90. letech 20. století. 

V souladu s touto filozofií udržitelného rozvoje vytvořil Jean Gravier v roce 1997 první ekologický prací prostředek na světě s certifikací BIO; o rok později navrhl první kosmetický výrobek s certifikací BIO.

O více než 45 let později...

Dnes, po více než 45 letech zkušeností a inovací, zůstávají závazky laboratoře nedotčeny: ekologická výroba je filozofií a ekologie je hnací silou pokroku.

Tyto pevné závazky jsou umocněny zemědělskými a botanickými znalostmi, které zajišťují pečlivý výběr surovin upřednostňujících ekologické a místní zemědělství a výběr ekologických a fairtradových dodavatelských řetězců.

Síla společnosti Laboratoire Gravier spočívá také ve vědecké a farmaceutické přísnosti a odborných znalostech, které zaručují výrobu zdravých produktů splňujících ty nejvyšší standardy. Společnost Laboratoire Gravier zajišťuje francouzskou výrobu a přísnou kontrolu kvality ekologicky šetrných, biologicky odbouratelných výrobků formulovaných pod farmaceutickým dohledem a obsahujících velmi vysoké koncentrace účinných látek. Neobsahují žádné kontroverzní složky.

Díky výše uvedenému se společnost Laboratoire Gravier den co den věnuje posouvání hranic ekologické kvality, přirozenosti, bezpečnosti, koncentrace a šetrnosti k životnímu prostředí.

Dnes je Laboratoire Gravier společností velikosti člověka, jejíž ekologické a společenské závazky jsou i nadále zaměřeny na pokrok, aby spotřebitelům poskytovala vynikající produkty a podílela se na ekologické výrobě.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

S čistotou z přírody

info@gravier.cz