Tuhy prostredek na myti nadobi Lerutan

Tuhý prostředek na mytí nádobí

Lerutan

Toto tuhé mýdlo na ruce díky svému inovativnímu složení účinně čistí a odmašťuje nádobí a hrnce. Nepoškozuje vaše ruce a je vhodné pro každodenní použití.

Formát Pevný
Použití  Nádobí
Kategorie Ruční mytí nádobí
Objem produktu 100 g
Ocenění 

Vyrobeno ve Francii

Certifikovaný ekologický a organický detergent (ECOCERT)

Složení & Použití

Obsahuje 99 % složek přírodního původu a 67 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.* Toto tuhé mýdlo obohacené glycerinem, které je výhradně na rostlinné a minerální bázi, je dokonale vhodné pro časté používání, aniž by poškodilo vaše ruce. Jeho vůně vyrobená ze 100% organického citronového esenciálního oleje mu dodává příjemnou svěží vůni. Tento mimořádně koncentrovaný eko detergentní výrobek nabízí velmi jemné složení. Neobsahuje žádné etoxylované povrchově aktivní látky, lauryléter sulfát ani syntetická barviva. Neobsahuje petrochemické deriváty. *Ekodetergent s ekologickými složkami certifikovanými organizací Ecocert Greenlife podle normy Ecocert je k dispozici na adrese: http://detergents.ecocert.com.

*Ekologický čisticí prostředek certifikovaný organizací Ecocert Greenlife podle normy Ecocert, která je k dispozici na adrese: http://detergents.ecocert.com.

Složení

více než 30 %: mýdlo s certifikátem ekologického zemědělství*

15 až 30 %: aniontové povrchově aktivní látky

Méně než 5 %: neiontové povrchově aktivních látky, vonné látky (éterické oleje), citral, citronellol, geraniol, limonen, linalool

Obsahuje také uhličitan vápenatý.

Návod k použití

Vlhkou houbičkou potřete tuhé mýdlo na nádobí. Opláchněte čistou studenou nebo teplou vodou. Po použití dobře opláchněte a osušte si ruce.

Varování

Obsahuje citral a limonen. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případě podráždění kůže nebo vyrážky vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování

Mezi jednotlivými šaržemi může dojít ke změnám barvy. To je způsobeno přírodním původem použitých surovin a nemá žádný vliv na vlastnosti nebo účinnost výrobku. Po každém použití skladujte na suchém místě.

Výrobce

https://www.laboratoiregravier.com/gb/dishes/321-lerutan-solide-vaisselle-main-ultra-concentre.html

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

S čistotou z přírody

info@gravier.cz