Prostředek na mytí nádobí L'Artisan Savonier

Prací gel Baby

Lerutan

Tento prací prostředek byl navržen pro praní tkanin kojenců a malých dětí. Jeho složení omezuje alergie, šetrně pečuje o prádlo a je ideální pro citlivou dětskou pokožku. 

Formát Tekutý
Použití  Pračka
Kategorie Praní prádla
Velikost produktu 1,5 L
Ocenění 

Vyrobeno ve Francii

100% přírodní složení

Certifikovaný organický detergent (ECOCERT)

Složení & Použití

Obsahuje 100 % složek přírodního původu a 10 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.* Tento prací prostředek neobsahuje ethoxylované povrchově aktivní látky ani lauryléter sulfát. Voní organickými esenciálními oleji a neobsahuje žádná syntetická barviva. Jeho složení je mimořádně koncentrované a mimořádně šetrné.

*Ekologický čisticí prostředek certifikovaný organizací Ecocert Greenlife podle normy Ecocert, která je k dispozici na adrese: http://detergents.ecocert.com.

Složení

Méně než 5 %:  amfoterní povrchově aktivní látka, aniontová povrchově aktivní látka, neiontová povrchově aktivní látka, vonná látka* (organické esenciální oleje).

Dále obsahuje:  vodu, organickou levandulovou květovou vodu*, organický alkohol*, glyceryl oleát, kyselinu mléčnou, sůl.

*Složka z ekologického zemědělství.

Návod k použití

1 dávka = 30 ml Před použitím protřepejte. Nenalévejte prací prostředek přímo na prádlo. Pokud perete v pračce, použijte k tomuto účelu dodaný zásobník. V závislosti na stavu znečištění prádla použijte 1 až 2 dávky. Ruční praní: 1 dávka na 10 l vody. Vypláchněte čistou vodou. Po použití si dobře opláchněte ruce.

Varování

Abyste dosáhli nejlepších výsledků praní bez jakéhokoli odpadu a bez vypouštění nadbytečných látek do životního prostředí, zjistěte si tvrdost vaší vody a pečlivě si přečtěte návod k použití. Chcete-li chránit životní prostředí, používejte pračku pouze naplněnou; upřednostňujte prací cykly s nízkou teplotou a dodržujte pokyny k dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.

PŘI STYKU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování.

Skladování

TENTO VÝROBEK MŮŽE PŘI PŮSOBENÍ ZIMY ZTUHNOUT, ale po zahřátí získá opět normální vzhled, aniž by se snížila jeho účinnost.

Výrobce

https://www.laboratoiregravier.com/gb/laundry/312-lerutan-lessive-bebe.html

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

S čistotou z přírody

info@gravier.cz