Naše certifikáty

Od roku 1975 zaručuje společnost Laboratoire Gravier v rámci svého odpovědného přístupu nejvyšší úroveň kvality prostřednictvím přísných specifikací pro své kosmetické a čisticí produkty.

Kosmetika

COSMOS ORGANIC

Certifikováno společností Cosmécert Cosmécert je certifikační dceřinou společností Cosmébio. Vznikla v roce 2017 a certifikuje ekologické a přírodní kosmetické výrobky i suroviny.

Cosmécert je akreditovaným certifikačním orgánem a certifikuje kosmetické výrobky podle normy Cosmos. Pokud jde o Cosmos Organic, jedná se o značku zaručující výrobu výrobků a metody zpracování, které respektují životní prostředí a biologickou rozmanitost.

Norma Cosmos zaručuje, že složení výrobků neobsahuje žádné petrochemické látky. Stanovuje také minimální požadované množství ekologických složek:

 • minimálně 95 % složek přírodního původu
 • minimálně 95 % všech rostlinných
 • složek na bázi ekologického zemědělství
 • minimálně 20 % všech složek je ekologického původu (10 % u oplachovacích přípravků)

Normy Cosmos jsou k dispozici na adrese: www.cosmos-standard.org.

COSMOS APPROVED Monitorováno společností Cosmécert

Cosmécert je dceřinou společností Cosmébio, která se zabývá certifikací. Vznikla v roce 2017 a certifikuje ekologické a přírodní kosmetické výrobky i suroviny.

Jako akreditovaný certifikační orgán certifikuje Cosmécert suroviny podle normy Cosmos. Cosmos Approved je certifikace objevující se na neekologických surovinách. Suroviny však musí být schváleny podle normy Cosmos.

Normy Cosmos jsou k dispozici na adrese: www.cosmos-standard.org.

COSMOS CERTIFIED Certifikované společností Cosmécert

Cosmécert je certifikační dceřinou společností společnosti Cosmébio. Vznikla v roce 2017 a certifikuje ekologické a přírodní kosmetické výrobky i suroviny. Jako akreditovaný certifikační orgán certifikuje Cosmécert suroviny podle normy Cosmos. Cosmos Certified je označení, kterým jsou opatřeny fyzikálně nebo chemicky zpracované agrosložky s obsahem organických látek.

Normy Cosmos jsou k dispozici na adrese: www.cosmos-standard.org.

COSMOS ORGANIC certifikovaný společností Ecocert Greenlife

Ecocert je certifikační orgán založený před více než 30 lety. Zasazuje se o ekologické zemědělství a hájí výrobní postupy šetrné k životnímu prostředí. Ecocert je akreditovaným certifikačním orgánem a certifikuje kosmetické výrobky podle normy Cosmos.

Certifikát Ecocert Cosmos Organic zaručuje, že výroba a zpracování výrobků probíhá metodami, které respektují životní prostředí a biologickou rozmanitost.

Tato certifikace vyžaduje absenci petrochemických látek ve složení výrobků a stanovuje minimální požadované množství ekologických složek:

 • minimálně 95 % složek přírodního původu
 • minimálně 95 % všech rostlinných složek je vypěstováno ekologicky
 • minimálně 20 % všech složek je ekologického původu (10 % u oplachových výrobků)

Normy Cosmos jsou k dispozici na adrese: www.cosmos-standard.org.

FAIRTRADE/MAX HAVELAAR: FAIRTRADOVÉ SLOŽKY

Tento akreditovaný certifikační orgán zajišťuje, že značka je udělována v souladu se specifikacemi stanovenými organizací Fairtrade International. Zaručuje minimální cenu vyplácenou výrobci, udržitelné zemědělské postupy a dodržování lidských práv, jakož i boj proti dětské práci, demokratické řízení družstev atd.

Pravidelně kontroluje zúčastněné strany fairtradového řetězce, od výroby až po balení. Cílem je zajistit dodržování ekonomických, sociálních a environmentálních norem.

Podle standardu Fairtrade/Max Havellar, který je k dispozici na adrese: www.info.fairtrade.net.

Čisticí prostředky

ECOCERT ORGANIC ECODETERGENT Certifikováno společností Ecocert Greenlife

Ekologické čisticí prostředky obsahující ekologické složky. Ecocert je certifikační orgán založený před více než 30 lety. Zasazuje se o ekologické zemědělství a hájí výrobní postupy šetrné k životnímu prostředí. Ecocert je akreditovaným certifikačním orgánem a certifikuje ekoprodukty přírodního a ekologického původu. Tato certifikace zaručuje ekologicky šetrné výrobní a zpracovatelské postupy a také používání složek přírodního a ekologického původu v ekoproduktech, které zakazují velkou většinu petrochemikálií.

Tato značka zaručuje:

 • minimálně 95 % složek přírodního původu
 • minimálně 10 % složek ekologického původu

Podle standardu Ecocert, který je k dispozici na adrese: www.detergents.ecocert.com.

ECOCERT ECODETERGENT Certifikováno organizací Ecocert Greenlife

Ecocert je certifikační orgán založený před více než 30 lety. Zasazuje se o ekologické zemědělství a hájí výrobní postupy šetrné k životnímu prostředí. Ecocert je akreditovaným certifikačním orgánem a certifikuje ekoprodukty přírodního a ekologického původu. Tato certifikace zaručuje ekologicky šetrné výrobní a zpracovatelské postupy a také používání složek přírodního původu v ekoproduktech zakazujících velkou většinu petrochemikálií.

Tato značka zaručuje:

- Složky přírodního původu

- Ne více než 5 % syntetických složek z krátkého seznamu.

V souladu s normou Ecocert, která je k dispozici na adrese: www.detergents.ecocert.com.

ORGANICKÁ DOMÁCÍ FRAGRANCE Monitorováno Ecocert Greenlife - F32600

Ecocert je certifikační orgán založený před více než 30 lety. Zasazuje se o ekologické zemědělství a hájí výrobní postupy šetrné k životnímu prostředí. Jako akreditovaný certifikační orgán Ecocert certifikuje svíčky a bytové vůně přírodního a ekologického původu.

Tato značka zaručuje:

 • 100 % složek přírodního původu
 • minimálně 95 % rostlinných složek je vypěstováno ekologicky
 • minimálně 10 % všech složek je vypěstováno ekologicky
 • obsažený alkohol musí být ekologický

Podle standardu Ecocert, který je k dispozici na adrese: www.ecocert.com/fr/certification/bougies-et-parfums-d-ambiance-ecologiques.

DOMÁCÍ SUROVINY PŘÍRODNÍHO PŮVODU Sledováno podle Ecocert Greenlife - F32600

Ecocert je certifikační orgán založený před více než 30 lety. Zasazuje se o ekologické zemědělství a hájí výrobní postupy šetrné k životnímu prostředí. Jako akreditovaný certifikační orgán Ecocert certifikuje svíčky a bytové vůně přírodního a ekologického původu. Toto označení zaručuje, že všechny složky jsou přírodního původu.

Podle standardu Ecocert, který je k dispozici na adrese: www.ecocert.com/fr/certification/bougies-et-parfums-d-ambiance-ecologiques.


AB: Certifikováno certifikačním orgánem Bureau Veritas.
Společnost specializující se na inspekce, která monitoruje a zajišťuje dodržování normy AB. Tato norma certifikuje 100% ekologické výrobky a zpracované výrobky s 95% podílem ekologických zemědělských složek.

Podle normy Ecocert, která je k dispozici na adrese: www.bureauveritas.fr/bureau-veritas-certification.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

S čistotou z přírody

info@gravier.cz